Rewal – idealne miejsce dla rodziny na wypoczynek

Rewal jest miejscowością wypoczynkową w województwie zachodniopomorskim, położoną nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim. Wieś liczy sobie tylko 984 mieszkańców, mimo to w okresie wakacji nie jest w stanie odpędzić się od turystów. Będzie idealnym miejscem dla rodziny lub emerytów, którzy chcą spędzić kilka dni spokojnie i w pięknym kręgu krajobrazów.

Rewal gdzie można dobrze zjeść?

Na pierwszym miejscu jest smażalnia Na Skarpie. Można spróbować zarówno ryb smażonych jak i pieczonych. Warto skosztować także zupy rybnej z prawdziwego zdarzenia! Według wielu odwiedzających dodatkowym atutem jest przemiła obsługa i piękne widoki na morze. Żeby nie tylko było o rybach warto zatrzymać się przy pizzerii Ciao Pizza Italiano Bistro & La Playa Eat Drink Chill. Można tam zjeść nie tylko pizze ale różne makarony, a dla łakomczuchów znajdą się także lody w różnych smakach do wyboru. Dodatkowo obsługę tworzą bardzo mili ludzie! Ostatnia we wspaniałej trójce to Restauracja Keja. Według wielu klientów miejsce jest bardzo przytulne, ładne i przede wszystkim smaczne. Wszystko zawsze jest idealnie doprawione oraz ładnie podane.

Rewal gdzie potańczyć?

Jednym z najpopularniejszych miejsc w Rewalu to California Club. Jest tam wiele różnych imprez oraz koncertów, dodatkowo sam lokal pod względem wizualnym jak i obsługowym jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo można liczyć na pyszne drinki i jedzenie!

Rewal co robić gdy pada?

W momencie kiedy pogoda nie sprzyja naszym wycieczkom, warto zastanowić się nad inną perspektywą spędzenia czasu! Jedną z alternatyw na niepogodę jest odwiedzenie jednych z najbliższych latarni morskich, jest wiele takich co są udostępnione do zwiedzania za darmo! Każde nadmorskie miejsce posiada bogactwo zamków i pięknych zabytków, dlatego warto się rozejrzeć i wybrać takie, które według opinii są najlepsze. Kino, kręgle bądź zakupy są idealną alternatywą na przeczekanie deszczu, ale także spędzenia czasu z najbliższymi. Mimo wszystko, jeśli chcemy się zmoczyć to warto pójść na basen lub najbliższy aquapark! Jeżeli jednak zależy nam na super pogodzie, najlepiej wybrać termin ok. lipca i wtedy zarezerwować wyjątkowe noclegi w Rewalu.